KŘ Plzeň

Úvodní stránka
Ředitel OJ: Ing. Ivan Klik
Číslo OJ: 930
Adresa: Sukova 40, Plzeň, 301 00
Telefon: 956930111
Fax: 377444198
GSM Brána: 724524650
Email: oi30@lesycr.cz
Spadá pod: Ř LČR Hradec Králové

Zaměstnanci

Jméno Telefon Mobil Email Funkce
Baník Martin Ing. 956930326 725627750 martin.banik@lesycr.cz technický pracovník pro stavební činnost
Běloch Stanislav Ing. 956930309 724524744 stanislav.beloch@lesycr.cz provozní inspektor
Hes Pavel Ing. 956930302 724981851 pavel.hes@lesycr.cz zástupce ředitele krajského ředitelství
Hošková Petra 956930306 724524645 petra.hoskova@lesycr.cz referent - metodik účetnictví
Jarošová Hana 956930313 725257006 hana.jarosova@lesycr.cz referent pro katastr a restituce
Kadlec Jakub 956930310 725257704 jakub.kadlec@lesycr.cz technický pracovník
Klik Ivan Ing. 956930301 724523930 ivan.klik@lesycr.cz ředitel krajského ředitelství
Klímová Zdenka 956930324 724614063 zdenka.klimova@lesycr.cz technický pracovník pro stavební činnost
Kopecká Monika Ing. 956930311 725257306 monika.kopecka@lesycr.cz specialista ochrany přírody
Martanová Ivana 956930305 724524644 ivana.martanova@lesycr.cz referent - informatik
Oberfalzer Ivan 956930320 725257347 ivan.oberfalzer@lesycr.cz technický pracovník pro stavební činnost
Procházka Libor 956930323 724524736 libor.prochazka@lesycr.cz technický pracovník pro stavební činnost
Regent David 956930321 724524679 david.regent@lesycr.cz technický pracovník pro stavební činnost
Šliková Jiřina Ing. 956930322 725257849 jirina.slikova@lesycr.cz technický pracovník pro stavební činnost
Soukup Pavel JUDr. 956930303 724524068 pavel.soukup@lesycr.cz právník
Strolená Ivana 956930308 725980482 ivana.strolena@lesycr.cz referent pro katastr a restituce
Svačina Stanislav 956930325 725257936 stanislav.svacina@lesycr.cz technický pracovník pro stavební činnost
Svobodová Miluše 956930111 724623982 miluse.svobodova@lesycr.cz administrativní pracovník
Švojgr Jaroslav 956930312 601365510 jaroslav.svojgr@lesycr.cz technický pracovník pro stavební činnost
Urbanová Ivana 956930307 724524711 ivana.urbanova@lesycr.cz hlavní technický pracovník pro stavební činnost
Vokráčka Jiří Ing. 956930304 724524743 jiri.vokracka@lesycr.cz inspektor genetiky, pěstování a ochrany lesa